13 listopada 2012, 17:27
0
Ta, a Xavi nic nie dostał....;/
17 lipca 2012, 22:37
Xavi - Najlepszy Piłkarz. Zasługuje na Złotą Piłkę
10 grudnia 2011, 14:11
Niezapomniany mecz.........
29 października 2011, 12:19
Powiedział prawdę:D Xavi jest najlepszym piłkarzem jak dla mnie :D i myślę że jako trener sprawdziłby się również dobrze jako piłkarz:D
1 września 2011, 16:37
Rozumiem lecz Xavi czy Iniesta bez urazy ale są lepsi:D Lecz i tak myślę że Fabregas to świetny pomocnik:D
13 sierpnia 2008, 23:09
BEZNADZIEJNIE Na zdjęciu jest Messi a w składzie go nie ma.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ta, a Xavi nic nie dostał....;/
0
Xavi - Najlepszy Piłkarz. Zasługuje na Złotą Piłkę
0
Niezapomniany mecz.........
0
Powiedział prawdę:D
Xavi jest najlepszym piłkarzem jak dla mnie :D
i myślę że jako trener sprawdziłby się również dobrze jako piłkarz:D
0
Rozumiem lecz Xavi czy Iniesta bez urazy ale są lepsi:D
Lecz i tak myślę że Fabregas to świetny pomocnik:D
0
Rozumiem lecz Xavi czy Iniesta bez urazy ale są lepsi:D
Lecz i tak myślę że Fabregas to świetny pomocnik:D
0
Powiedział prawdę:D
Xavi jest najlepszym piłkarzem jak dla mnie :D
i myślę że jako trener sprawdziłby się również dobrze jako piłkarz:D
0
BEZNADZIEJNIE
Na zdjęciu jest Messi a w składzie go nie ma.
0
Xavi - Najlepszy Piłkarz. Zasługuje na Złotą Piłkę
0
Niezapomniany mecz.........